X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد
طرفداران سریال های کره ای
به وبلاگ ما خوش آمدید - لطفا صفحه را تا پایان مشاهده کنید
تبلیغات

طرفداران سریال های کره ای

قسمت اول

اینجا یه کلیساست؛ و یه کارآموز در حال دویدنه، تا خودشو به مراسم برسونه؛ جما ( گومی نیو/گومی نام) طبق عادت همیشه دیر میرسه و با عجله وارد میشه! یه بچه هه رو می بینه که داره آهنگ گوش میده و بهش میگه خاموشش کنه و اونم نمی کنه! این بچه چی نگاه میکنه؟؟ اجرای گروه آ. ان.جل!

جما سعی می کنه به زور این ام پی فور پلیر رو خاموش کنه و دست گل به آب میده چ.ن معمولا فقط این کار ازش میاد! دستگاه میفته و آهنگش در کل کلیسا پخش میشه!

اینجا هم همون کنسرته یه گروه خوانندگی معروف سه نفره: شین وو، تاکیونگ و جِرِمی.

بعد از اتمام کنسرت، گروه نشستن توی ماشین در راه پانسیون؛ تاکیونگ خواننده اصلی گروه، یه آدم خشک و مغرور و البته جذاب(از نظر اونا)، چند وقتیه که کمی حنجرش مشکل داره و رئیس هم میخواد یه خواننده دیگه به گروه اضافه کنه!

فرد جدیدی که خیلی صدای خوبی داره یه پسر خوشگل!، گومی نام!

جما میخوادبره بلیطش رو بگیره، این آقا هم مدیر ما (این ما اسمشه) هست، که اونو تحت نظر داره؛

بعد از کلی تعقیب موتور گومی نیو، مدیر جلوش رومیگیره، و بعداز کلی دعوا که باهم کردن؛ مدیر موفق میشه دلیل کارش رو بگه:

چند ساعتی بیا و به جای برادر دوقلوت(گومی نام) یه قرارداد امضا کن؛ میدونی که این اتفاق یه آرزوی بزرگ برای برادرته! اون به خاطر چند تا عمل زیبایی رفته امریکا و ....

 بالاخره می نیو راضی میشه؛ با مدیر قرار میزاره که جلوی دفتر کار گروه منتظر اون باشه. جما اومده، و اینام طرفداران بیکار این گروهن که همیشه اینجا علافن.؛ بهش میگن عجب فکری با این لباس حتما میبیننت!

بعداینا میرسن و با کلی ادا پیاده میشن و امضا میدن، جما هم برای اولین بار با این گروه روبرو میشه و همینجور سر جاش میخکوب میشه و میگه: مادر راهبه امروز، سه فرشته قشنگ رو دیدم، انگار دیوید و جولیان و توماس ، دارن میان!

  مدیر با عجله میاد و یه دست لباس گشاد پسرونه برای جما آورده تا بشه گومی نام؛ اونا میرن پیش رئیس و بعداز کلی تعریف و تمجید، میخوان قرارداد رو امضا کنن، که تاکیونگ میادو میگه اینه با صدای فرشته ای؟ باید تو رو امتحان کنم!

 خلاصه مدیر و گومی نام حسابی نگران میشن و حالا تاکیونگ این دختره رو برده تست خوانندگی و درم قفل کرده. میگه یا می خونی یا قراردادو پاره می کنم! و حالا جما که از این به بعد بهش میگیم شروع می کنه به خوندن و تاکیونگ و شین وو و جرمی دهناشون باز میمونه!

جما بلیطش رو گرفته و میخواد بره رم ادامه تحصیل! اما مدیر ازش میخواد یک ماه به حای می نام بمونه، میگه: می نام نمیتونه چشماشو ببنده و نیاز به چند عمل ترمیمی داره(بگومجبور بودی؟) . اما جما میپرسه اگر بخوام بمونم باید با اونا زندگی کنم و برقصم ؟ نه نه نه نه !

جما اومده فرودگاه و این سه تا هم توی فرودگاهن! جرمی میگه انگار تاکیونک از اومدن گومی نام راضی نیست؛ شین وو هم میگه: تاکیونگ از هیچ چی راضی نیست. تاکیونگ هم بی تفاوت میگه من رفتم قهوه بخرم!

در این حین تاکیونگ و جما با هم برخورد میکنن. سریع از هم معذرت میخوان، جما تا طرف رو میبینه در حالی که ام پی پلیره تاکیونگ دستشه، فرار میکنه و تاکیونگ با بلیط جما هنوز نفهمیده چی شد؟

تاکیونگ دنبالیه راهبه است! پس دو تا هم گروهیش رو خبر میکنه و میگه بگردید دنبال یه دختر با لباس راهبه! حالا جما بدو اونا بدو! جما میخواد خودشو مخفی کنه! پس دیگه باید قید رم رو بزنه.

 جما گوشی رومیزاره توی گوشش و به آهنگ ام پی تاکیونگ گوش میکنه گومی نام(جما) تصمیمش رو میگیره و قبول میکنه که آرزوی برادرش رو برآورده کنن، شاید از این طریق و معروف شدن گومی نام ، اونا بتونن مادرشون رو پیدا کنن.

گومی نام، موهاش رو کوتاه میکنه، تیپ پسرونه میزنه، و در یه برنامه به هوادارن معرفی میشه. جرمی و شین وو هم خوشحالن، این خبر نگار هم بشناسین، آدم میخیه! اینم ببینید، میگه این خودشه!

گومی نام اومده به پانسیون گروه! بی اجازه همه جا از جمله اتاق تاکیونگ سرک میکشه! وای وای ...

تاکیونگ میاد و گومی نام از ترسش رفته قایم شده توی دستشویی اما طبق معمول دست گل به آب میده تاکیونگ آدم بسیار دقیقیه، از جابجایی چراغ مطالعه و چیزای روی میز شک میکنه و با صداهایی که میشنوه میره سمت دستشویی، بهش میگه میخوای دوش بگیری؟؟!! (دستشوییش جدیده، 30 ثانیه آبپاشی میکنه!)

بدون اجازه به من دست نزن بدم میاد!؛ بدون اجازه نیا توی اتاقم!؛ بدون اجازه دست به چیزام نزن!(این حرفهای تاکیونگ بود)

به افتخار اومدن می نام، اومدن بار، و میخوان بازم به افتخار اون مشروب بخورن، اما می نام زیادی میخوره ومست میکنه. تاکیونگم اصلا خوشش نمیاد از این!

این خانم هم مسئول گریم گروهه، و از اصل و فرع موضوع باخبره! میگه: هوم، خوبه .....می نام کم کم داره میزنه تو هپروت ؛ میره سمت دستشویی زنانه، جرمی میاد میگه خوبی؟ اینجا نیست، بالاست.خیلی مستی، و میبرش بالا. دوباره میگه وای چقدر گرمه و داره کتش رو در میاره، که شین وو میرسه و میگه خیلی عرق کردی.

 

خلاصه می نام در پشت بوم! تاکیونگ برای چی میاد اینجا. گومی نام داره بالا میاره(جلوی یه آدم وسواسی) تاکیونگ یه گلدون میگیره جلوش و گلاب به روتون...

 همه اومدن و می نام کاملا مسته و و رفته لب پشت بوم روی صندلی، و میگه: آسمون چه نزدیکه!

داره میفته که همه میگن وای وای.. بگیرش( میرن سمتش که بگیرنش)

در این حین گومی نام دوباره میره توتوهم، مادر راهبه یه خواب عجیب دیدم، یه باغ و سه فرشته....

وقتی از خواب بلند میشه خودشو وسط گروه خواب میبینه!!

یعنی چه اتفاقی بعد از افتادن گومی نام افتاده؟؟

اینم لینک دانلودبا یه عالمه عکس

باران عشق

این درام نشان میدهد که چگونه فرزندان یک زوج بخت برگشته در سال 1970 با هم ملاقات نموده و عاشق یکدیگر میشوند.
سو این ها (Jang Geun Suk) و کیم یون هی (Yoona) ، یک دانشجوی هنر و یک دختر زیبای خجالتی در دانشگاه با هم ملاقات نموده و عاشق همدیگر میشوند ولی متاسفانه سرنوشت اینه که باید از هم جدا شود.
و بعد به الان میایم ، پسر سو این ها ، سو جون (Jang Geun Suk) ، عکاس آزاد، دختر کیم یون هی، کیم ها نا (Yoona)، را ملاقات کرده و عاشقش میشود. کیم هانا دختری شاد و پرانرژی است و شخصیتی کاملا متفاوت با مادرش دارد.

وقتی معلوم شد تو کره واقعا خیلی طرفدار داره، که چند ماه پیش بعد از مدتها دوری از کره، و تور ژاپن؛ به کره برگشت، و با جمعیت زیادی توی فرودگاه روبرو شد.

ببینید...

فکر کنم مال وقتیه که از برنامه اکران فیلم حیوان خانگی من، در ژاپن برگشته!

 

جدیدا هم بعد از فیلم سینمایی تو حیوان خانگی من، یه شایعه ازش پیچید که دچار افسردگی شده! چقدر درست نمیدونم، اما فعلا که خوبه و همونطور که دیدید، سریال جدیدش رو بازی کرده؛باران عشق.

اینا مال فیلم تو حیوان خانگی من هست

 

اینم از مصاحبه سریال آخرش، مری با من ازدواج کن

اینام به ترتیب از فیلم و سریال، من و بچه؛ دو رو می..؛ ویروس بتهون

ارثیه درخشان

داستان درباره دختری زیبا و جسور است که در خانواده ثروتمندش همراه با پدر و برادرش و نامادری و دخترش زندگی می کند همه چیز خوب پیش می رود تا اینکه پدر ورشکسته می شود و در یک سانحه جان خود را از دست می دهد درحالیکه پدر زنده است و مراسم تدفین خود را هم می بیند اما نامادری مکار همه ارث را بالا می کشه و دختر و برادرش را از خانه بیرون می کند و دختر بیچاره تن به هر کاری می ده تا خرج خودش و برادرش دربیاورد . در این بین پسری عاشق دختر می شه ...

تولد یک پولدار

چویی سوک برای پیدا کردن پدر خود در اکثر مجالسی که ثروتمندان در هتل برگزار می کنند شرکت می کند تا شاید سرنخی از او پیدا کند. وقتی لی شین برای ماموریتی مجبور می شود تا مدتی را در این هتل سپری کند همه پیشخدمت ها از پیشخدمتی او صرف نظر می کنند جز چویی سوک. چویی سوک هر چقدر سعی می کند تا انعامی از لی شین بگیرد بی فایده است و حتی وقتی اون جان لی شین را نجات می دهد لی شین فقط یک تشکر خشک و خالی انجام می دهد و هیچ پاداشی برای چویی سوک در نظر نمی گیرد. لی شین در این مدت عاشق چویی سوک می شود و عشق خود را از او مخفی می کند. روزی چویی سوک مهری را که پدرش در هنگام آشنایی با مادرش به او داده بود روی یکی از نامه های پدر لی شین می بیند و این ماجرا را از لی شین مخفی می کند و علاقه لی شین به چویی سوک هر روز عمییق تر می شود اما ...

سرنوشت

هان سانگ اون وقتی در سنین نوجوانی بود به همراه خانواده اش به استرالیا مهاجرت می کنند او در آنجا با پسری به اسم الکس آشنا می شود. الکس و هان سانگ دوران نوجوانی شان را با هم سپری می کنند و عاشق یکیدیگر می شوند. هان سانگ تصمیم می گیرد تا با الکس ازدواج کند اما خانواده اش با این ازدواج موافق نیستند وبیشتر علاقه مند به ازدواج او با جوانی کره ای هستند. هان سانگ به طور کاملا تصادی به کره مسافرت می کند و در فرودگاه کره با جوانی کره ای آشنا می شود ... .
 
نام های سریال : ساختن سرنوشت , Creating Destiny , Seeking love
تعداد اپیزود : 37
زیرنویس : فارسی

لی جین سو بعد از چاپ چندین رمان به رمان نویسی معروف در کره تبدیل شد و همه او را رمان نویس با استعدادی می دانند. او برای سو ایون یانگ صاحب بزرگترین انتشارات کره کار می کند.لی جی سو طرفداران بسیاری دارد و بیشتر طرفدارانش نیز زنان هستند . او یک زوج مناسب برای هر زنی می باشد ولی چیزی که همه از آن بی خبرند داشتن شخصیت عجیب و غریبشه که اگه طرفدارانش اینو بفهمن همشون از کنارش دور می شن. او این عادت های عجیب و غریب را مثل راز پیش خود نگه می دارد و تنها شخصی که از این راز با خبر است منشی یش است. منشی او دختری متوسط است که مدت های زیادی به لی جین التماس کرده تا بتواند در کنار او کار کند و به یک دختر کاری تبدیل شود. و اما نامزد قبلی لی جین سو با شنیدن خبر منشی گرفتن لی جین سو او را یک لحظه تنها نمی گزارد و ...


بازیگران : کانگ جی هیون , چارک سی یون , هام هیون جونگ , جونگ وونگ این
نام های سریال : سریال قهوه خانه , Coffee House
تعداد اپیزود : 18زیرنویس : فارسی سبک : عاشقانه / کمدی 

مراقب رئیس باش !


سریال کره ای مراقب رییس باش داستان دختری به نام نو اون است او که بعد از سختی های زیادی که به خاطر بیکاری کشیده بالاخره به عنوان منشی توی یه شرکت حقوقی استخدام می شه، عاشق رییسش چا جی هون می شه که کوچکترین پسر یه خانواده ثروتمنده و رفتارش خیلی بچگونه است


بازیگران : Choi Kang Hee , Ji Sung , Hero Jaejoong , Wang Ji Hyeنام های سریال : مراقب رئیس باش , Protect The Boss
تعداد اپیزود : 18زیرنویس : فارسیسبک : عاشقانه / کمدی

پسران برتر از گل . . .

فکر کنم این سریال خیلی طرفدار داره
سریال کره ای پسرانی بر فراز گل ها / پسران برتر از گل

جان دی دختریه از خانواده ای متوسط که نزدیک کالجی مجلل و معروف بنام شین هوا، یه مغازه خشکشویی دارن یکروز درحالیکه وسایل خشکشویی مدرسه رو می بره 4 پسر بی نهایت پولدار را ملاقات میكنه.

بعد از نجات پسری که قصد خودکشی داره مدرسه به صورت افتخاری اونو می پذیره .داستان با کل کل های جون پیو که تا حالا دختری با جسارت و شخصیت جان دی ندیده و عشق جان دی نسبت به پسر دیگری از این گروه که از بقیه با وجدان تر و مهربونتره ادامه پیدا می کنه که کار به جاهای باریک و حساسی کشیده میشه

 

 

 

 

کارگردان  Jeon Ki Sang 전기상  Witch Yoo Hee, My Girl

بازیگران سریال فوق العاده زیبای پسرانی بر فراز گلها

 

Koo Hye Sun as Geum Jan Di

Lee Min Ho as Goo Joon Pyo

Kim Hyun Joong as Yoon Ji Hoo

Kim Bum as So Yi Jung

Kim Joon as Song Woo Bin

Flower boy ramyun shop drama

Flower boy ramyun shop

Flower boy ramyun shop

سلام دوستان براتون امروز بیوگرافی و یه سری از عکسای خوشگل پارک شین های یا همون گومی نام خودمونو گذاشتم برین لذت ببرین

نام : پارک شین های

حرفه : بازیگر ، مدل و خواننده

تاریخ تولد : ۱۸ فوریه ۱۹۹۰

قد : ۱۶۳

تخصص : رقص
سرگرمی : گوش دادن به موسیقی
سریالهای تلویزیونی

عاشقم شدی (MBC, 2011)دوست دخترم روباه ۹ دمه (SBS, 2010) cameo
لگد بلند به سقف (
MBC, 2010) cameo
تو زیبایی (SBS, 2009)رقص در آسمان (SBS, 2008)روزگار شاهزاده (MBC, 2007)درخت بهشتی (SBS, 2006)
سئول ۱۹۴۵ (
KBS1, 2006)
دیوونه ی بامزه (
SBS, 2005)
تنها نه  (
SBS, 2004)
پلکانی به سوی بهشت (
SBS, 2003)

فیلمهای سینمایی

سیریانو ، آژانس دوست یابی (۲۰۱۰)
دوقلوی شیطان صفت / زادگاه افسانه ها  (۲۰۰۷)
Love Phobia (2006)

 

جوایز

بهترین بازیگر تازه وارد شبکه ی اس بی اس در سال ۲۰۰۹  (تو زیبایی)
بهترین بازیگر نوجوان ۲۰۰۳ (پلکانی به سوی بهشت)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خوب امیدوارم خوشتون اومده باشه نظر فراموش نشه راستی اگه عکسا باز نشد show picture رو حتما بزنین


بیوگرافی و عکس های ته کیونگ در تو زیبایی

 

نام : جانگ گون سوک / 장근석 / Jang Geun Suk

حرف : بازیگر ، مدل ، خواننده

تاریخ تولد : ۴ آگوست ۱۹۸۷

قد : ۱۸۲
سرگرمی ها : گوش دادن به  موسیقی ، آشپزی ، تیراندازی به اهداف پرتابی

سریالهای تلویزیونی :

مری با من ازدواج کن  (KBS2, 2010)
تو زیبایی (
SBS, 2009)ویروس بتهوون (MBC, 2008)
هونگ گیل دونگ (
KBS2, 2008)
هوانگ جین یی  
KBS2, 2006
سم بیگانه (۲۰۰۶)
عشاق در پراگ  (
SBS, 2005)

فیلمهای سینمایی

You Pet (2010)Itaewon Murder Case / Itaewon Salinsageon (2009)Members of the Funeral (2008)Baby and Me (2008)Do Re Mi Fa So La Ti Do (2008)Going Crazy Waiting (2007)Happy Life (2007)One Missed Call Final (2006)

جوایز

۲۰۱۰ KBS Drama Awards: Netizens’ Award (Mary Stayed Out All Night)
2010 
KBS Drama Awards: Best Couple Award with Moon Geun Young (Mary Stayed Out All Night)
2010 
Yahoo! Asia Buzz Awards: Top Buzz Male Korea Star Award & the Top Buzz Male Asia Star Award
2010 
Baeksang Awards : Male Popularity Award (Itaewon Murder Case)
2009 
SBS Drama Awards: Teens’ Star Award (Actor) – You’re Beautiful
2009 
SBS Drama Awards: Netizens’ Popularity Award – You’re Beautiful
2008 
MBC Drama Awards: New Actor Award – Beethoven Virus
2008 
KBS Drama Awards: Popularity Award (Actor)- Hong Gil Dong
2008 
SBS 44th Annual Baeksang Arts Awards – Best New Actor (Movie- The Happy Life)
2006 
KBS Performance Awards: Best Couple Award (With co-star Ha Ji Won)MNet TOP 100 Charming Guys Who are Single
MNet Top 100 Adorable Males (2006): # 29
MNet Top 100 Must Have Males (2007): # 3
2007 
KBS Drama Awards: Sung Yuri & Jang Geun Suk best couple actress
2008 
KBS Drama Award: Hong Gil Dong – Jang Geun Suk & Sung Yuri best couple actressاین فیلم درمورد زنیه که یه روز یهویی جلوی خونه ش یه مردی رو داخل جعبه پیدا میکنه و میبرش توی خونه ش و بشوخی به مرده میگه که چون تو شبیه سگ  دوران بچگیم هستی(!) میخوام به عنوان حیوان خونگیم نگهت دارم، مرده هم قبول میکنه!!! ولی بعدا زنه میفهمه که اون مرده توی رقص شگفت انگیزه.... از طرفی هم عشق دورانکالج زنه از راه میرسه و ....چندتا عكس از سریال 49 روز

ژاپنی ها اومدن سریال کره ای تو زیبایی رو ژاپنیشو ساختن........

اینم عکسهای گیون سوک همراه بازیگرای این سریال:

دانلود سریال "سلیقه ی شخصی (Personal Taste)" + زیرنویس فارسی

[تصویر: a5s69128.jpg]
  • نام ها: 개인의 취향 / Kaeinui Chwihyang / Kae In’s Taste / Personal Taste
  • نام سریال کره ای: ذائقه شخصی، میل شخصی، سلیقه شخصی
  • کشور: کره جنوبی
  • سال: ۲۰۱۰
  • ژانر: کمدی ، عاشقانه
  • اپیزود:   ۱۶ قسمت

خلاصه داستان:

این سریال 16 قسمتی درباره جوانی به نام “چون جینهو” است (لی مین هو بازیگر نقش گو جونپیو در پسران برتر از گل) که به تازگی شرکتش ورشکست شده و برای جبران این کار، پروژه بزرگی را به دست گرفته، این پروژه گرفتن از خانه ای قدیمی به نام سانگوجه است که دختر شلخته ی سن بالایی به نام “پارک کای این” در ان زندگی میکند. چون جینهو که فرد وسواسی و تمیزی است مجبور است به سانگوجه اسباب کشی کند و شلختگی و نامرتبی و رفتارهای زشت این زن را تحمل کند. دو گانگی این دوشخصیت باعث بروز صحنه های خنده اوری میشود که دیدن ان خالی از لطف نیست. ضمن  اینکه بازی لی مین هو و یه جین  در این سریال دیدنی است.


نوشته شده در تاریخ 20 اسفند 1390 و در ساعت : 23:13 - نویسنده : mili.black
آخرین مطالب نوشته شده
Copyright © 2011 by 1375.samenblog.com | designed by tagvim.samenblog.com